Hledáte společnost, která by vyrobila obal přesně na míru a dle vašich požadavků? Potřebujete obal s potiskem nebo atypického tvaru? Kontaktujte nás.

Jsme specialisté na výrobu obalů a obalových materiálů. Vyrábíme jak běžné standardizované obaly, tak i obaly na míru, aby splnily veškeré požadavky na bezpečný transfer. Základní filozofií naší společnosti je poskytnout klientům více než ostatní výrobci obalů, usilujeme o skutečné a zodpovědné partnerství při zajištění obalů.

Těžištěm naší výroby jsou průmyslové obaly, které dodáváme do různých odvětví průmyslu. Naši kompletní nabídku a další informace najdete na stránkách našeho webu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Skládané obaly

Nabídka realizace skládaných obalů

Skládaný obal je převážně z jednoho dílu, často označovaný jako tvarový výsek. Konstrukce je složena bez pomoci lepením či šitím. Tyto obaly vyrábíme ze tří- a pětivrstvé vlnité lepenky různých kvalit dle FEFCO normy, ale i podle vlastní konstrukce na přání zákazníka. Potisk lze realizovat formou flexotisku a to až v 6ti barevném provedení. Potisk je možné lakovat. Dále nabízíme také širou škálu slotrovaných obalů, tvarově vysekávané obaly, přířezy nebo obaly ze speciální vlnité lepenky.

Galerie realizovaných řešení: