Hledáte společnost, která by vyrobila obal přesně na míru a dle vašich požadavků? Potřebujete obal s potiskem nebo atypického tvaru? Kontaktujte nás.

Jsme specialisté na výrobu obalů a obalových materiálů. Vyrábíme jak běžné standardizované obaly, tak i obaly na míru, aby splnily veškeré požadavky na bezpečný transfer. Základní filozofií naší společnosti je poskytnout klientům více než ostatní výrobci obalů, usilujeme o skutečné a zodpovědné partnerství při zajištění obalů.

Těžištěm naší výroby jsou průmyslové obaly, které dodáváme do různých odvětví průmyslu. Naši kompletní nabídku a další informace najdete na stránkách našeho webu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Podporujeme

Podporujeme sportovní a další volnočasové aktivity dětí z okolních mateřských i základních škol, ať již finančními příspěvky na výlety, pomocí při budování sportovišť či příspěvky na sportovní oblečení.

Dlouhodobě spolupracujeme s VOŠ a SŠ obalové techniky Štětí, kde podporujeme zejména obor Obalový a grafický design. Realizujeme pro studenty i pedagogy odborné přednášky, exkurze či stáže v našich provozech, spolupracujeme v oblasti zadávání projektů, semestrálních a absolventských prací, zajištujeme studentům odbornou praxi a rovněž poskytujeme škole materiál pro zpracování (vlnitá lepenka, technické pěny).

Mateřským i základním školám, neziskovým organizacím, dětským táborům a dalším zájemcům poskytujeme nejrůznější druhy papíru a dalšího vhodného materiálu pro výtvarnou činnost.
Finančně podporujeme zajímavé projekty.