Hledáte společnost, která by vyrobila obal přesně na míru a dle vašich požadavků? Potřebujete obal s potiskem nebo atypického tvaru? Kontaktujte nás.

Jsme specialisté na výrobu obalů a obalových materiálů. Vyrábíme jak běžné standardizované obaly, tak i obaly na míru, aby splnily veškeré požadavky na bezpečný transfer. Základní filozofií naší společnosti je poskytnout klientům více než ostatní výrobci obalů, usilujeme o skutečné a zodpovědné partnerství při zajištění obalů.

Těžištěm naší výroby jsou průmyslové obaly, které dodáváme do různých odvětví průmyslu. Naši kompletní nabídku a další informace najdete na stránkách našeho webu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Obaly se samosvorným dnem

Nabídka realizace obalů se samosvorným dnem

Obaly se samosvorným dnem vyrábíme ze tří- a pětivrstvé vlnité lepenky různých kvalit dle FEFCO normy, ale i podle vlastní konstrukce na přání zákazníka. Tento typ obalu nachází své uplatnění zejména při balení velkých sérií, kde je významně šetří čas díky již složenému dnu. Obaly mají lepený záložkový spoj. Potisk lze realizovat formou flexotisku a to až v 6ti barevném provedení. Potisk je možné lakovat. Dále nabízíme také širou škálu slotrovaných obalů, tvarově vysekávané obaly, přířezy nebo obaly ze speciální vlnité lepenky.

Galerie realizovaných řešení: