Hledáte společnost, která by vyrobila obal přesně na míru a dle vašich požadavků? Potřebujete obal s potiskem nebo atypického tvaru? Kontaktujte nás.

Jsme specialisté na výrobu obalů a obalových materiálů. Vyrábíme jak běžné standardizované obaly, tak i obaly na míru, aby splnily veškeré požadavky na bezpečný transfer. Základní filozofií naší společnosti je poskytnout klientům více než ostatní výrobci obalů, usilujeme o skutečné a zodpovědné partnerství při zajištění obalů.

Těžištěm naší výroby jsou průmyslové obaly, které dodáváme do různých odvětví průmyslu. Naši kompletní nabídku a další informace najdete na stránkách našeho webu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Obaly s víkem

Nabídka realizace obalů s víkem

Obaly s víkem vyrábíme z tří-, pěti- a sedmivrstvé vlnité lepenky různých kvalit dle FEFCO normy, ale i podle vlastní konstrukce na přání zákazníka. Konstrukčně se skládá ze dvou či více dílů. Vrchní díl je nasunut na spodní díl, případně jsou oba díly nasunuty na tělo obalu. Spojované části obalu mohou být řešeny lepením, šitím, ale mohou být i samosvorné. Potisk lze realizovat formou flexotisku a to až v 6ti barevném provedení. Potisk je možné lakovat. Dále nabízíme také širou škálu slotrovaných obalů, tvarově vysekávané obaly, přířezy nebo obaly ze speciální vlnité lepenky.

Galerie realizovaných řešení: