O společnosti

UNIPAP a.s. je prosperující českou rodinnou firmou, která figuruje na evropském trhu více jak 25 let.

Od původních aktivit na poli velkoobchodní činnosti přes zpracování grafických a balících papírů se aktivity společnosti přesunuly do oblasti výroby průmyslových obalů, která se stala těžištěm činnosti společnosti.

Základní filozofie společnosti zní: poskytnout klientům VÍC NEŽ OSTATNÍ výrobci obalů, a sice SKUTEČNÉ A ZODPOVĚDNÉ PARTNERSTVÍ při zajištění obalů.

Společnost UNIPAP a.s. se zabývá výrobou průmyslových papírových obalů, paletboxů, skupinových obalů, plastových (tvarové vložky, výplně, fixace) a dřevěných (palety, boxy a doplňkových). Dále se také zabývá zpracováním papíru.

Vždy nabízí inovativní obalová řešení pro celou řadu průmyslových odvětví. Mezi nejvýznamnější odběratele patří výrobci elektroniky, automobilů a automobilových součástí, chemického a strojírenského průmyslu a dalších oblastí. Jejími hlavními trhy jsou Česká republika, Německo, Itálie, Rakousko a Slovensko.

Společnost UNIPAP a.s. usiluje o maximální optimalizaci provozu, investuje do nových výrobních technologií a zaměřuje se na efektivní obchodní procesy a hodnotové toky.