Hledáte společnost, která by vyrobila obal přesně na míru a dle vašich požadavků? Potřebujete obal s potiskem nebo atypického tvaru? Kontaktujte nás.

Jsme specialisté na výrobu obalů a obalových materiálů. Vyrábíme jak běžné standardizované obaly, tak i obaly na míru, aby splnily veškeré požadavky na bezpečný transfer. Základní filozofií naší společnosti je poskytnout klientům více než ostatní výrobci obalů, usilujeme o skutečné a zodpovědné partnerství při zajištění obalů.

Těžištěm naší výroby jsou průmyslové obaly, které dodáváme do různých odvětví průmyslu. Naši kompletní nabídku a další informace najdete na stránkách našeho webu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Klopové krabice

Nabídka realizace klopových krabic

Klopové krabice vyrábíme z tří-, pěti- a sedmivrstvé vlnité lepenky různých kvalit dle FEFCO normy, ale i podle vlastní konstrukce na přání zákazníka. Tento typ obalu je v praxi nejběžněji používanou konstrukční variantou obalu, která nabízí ideální poměr užitných vlastností a ceny. Klopové krabice mohou být lepené či šité. Potisk lze realizovat formou flexotisku a to až v 6ti barevném provedení. Potisk je možné lakovat. Dále nabízíme také širokou škálu slotrovaných obalů, tvarově vysekávané obaly, přířezy nebo obaly ze speciální vlnité lepenky.

Galerie realizovaných řešení: