Hledáte společnost, která by vyrobila obal přesně na míru a dle vašich požadavků? Potřebujete obal s potiskem nebo atypického tvaru? Kontaktujte nás.

Jsme specialisté na výrobu obalů a obalových materiálů. Vyrábíme jak běžné standardizované obaly, tak i obaly na míru, aby splnily veškeré požadavky na bezpečný transfer. Základní filozofií naší společnosti je poskytnout klientům více než ostatní výrobci obalů, usilujeme o skutečné a zodpovědné partnerství při zajištění obalů.

Těžištěm naší výroby jsou průmyslové obaly, které dodáváme do různých odvětví průmyslu. Naši kompletní nabídku a další informace najdete na stránkách našeho webu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Elektrotechnický průmysl, balení spotřební elektroniky

Obaly elektrotechnického průmyslu nabízíme pro různé typy elektrovýrobků ve standardním provedení i formou individuálního řešení. Zabalíme spotřební elektroniku i domácí elektrospotřebiče, nabízíme efektivní a úsporné obaly pro kabelové svazky, elektroinstalační materiál a další elektrovýrobky. Obaly které vyžadují speciální ochranu, například elektromotory, vybavíme vnitřní pěnovou fixací. 

Galerie realizovaných řešení: