Hledáte společnost, která by vyrobila obal přesně na míru a dle vašich požadavků? Potřebujete obal s potiskem nebo atypického tvaru? Kontaktujte nás.

Jsme specialisté na výrobu obalů a obalových materiálů. Vyrábíme jak běžné standardizované obaly, tak i obaly na míru, aby splnily veškeré požadavky na bezpečný transfer. Základní filozofií naší společnosti je poskytnout klientům více než ostatní výrobci obalů, usilujeme o skutečné a zodpovědné partnerství při zajištění obalů.

Těžištěm naší výroby jsou průmyslové obaly, které dodáváme do různých odvětví průmyslu. Naši kompletní nabídku a další informace najdete na stránkách našeho webu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Ekologie

Souznění s přírodou - nejsme lhostejní k životnímu prostředí

Vážíme si přírodních zdrojů a uvědomujeme si jejich vzácnost. Využíváme při výrobě všech postupů, které šetří materiál, a odpad dále ekologicky zpracováváme. Myslíme na budoucnost.

Společnost UNIPAP a.s. je certifikována dle ČSN EN ISO 14001: 2005, čímž se zavazuje k rozvoji ochrany životního prostředí.

Společnost Unipap a.s. má uzavřenou smlouvu se společností EKO-KOM a.s., je zapojena do Systému sdruženého plnění a plní tak své povinnosti zajistit zpětný odběr a využití odpadu z dodávaných obalů.

Veškerý odpad ze zpracování vlnitých lepenek i pěnových materiálů prochází vlastní 100%ní recyklací.

Společnost UNIPAP a.s. je držitelem oficiální licence značení výrobků symbolem RESY, který garantuje recyklaci materiálu ze všech přepravních balení a dalších obalů z papíru, kartonu a vlnité lepenky.